FOOTBALANCE

Unikátní. Stejně jako Vy.

FootBalance je finskou značkou, jejíž příběh začal v roce 2003, kdy Erkki Hakkala, fyzioterapeut, specializující se na podiatrii, založil kliniku Diacor Medical Centre v Helsinkách, která se zaměřuje na analýzu dolních končetin a chodidel, aby mohl rozvíjet moderní léčebné metody, které by účinněji pomohly pacientům při jejich obtížích.

Při léčbě pacientů si všiml, že většina populace trpí zdravotními problémy, které vycházejí ze špatného postavení dolních končetin a chodidel, čemuž by se dalo zabránit, nebo předejít díky správným vložkám do bot. Po tisíci hodinách vývoje a testování výrobků, konzultací s lékaři, zdravotníky a skutečnými pacienty, byl vyvinut propracovaný systém analýzy chodidla, rychlá metoda lisování speciální lehké stélky pro všechny, kdo vyznávají aktivní životní styl.

100% přizpůsobitelné vložky a sandály FootBalance
Pro nejvyšší komfort a výkonnost

Zcela přizpůsobitelné vložky a sandály FootBalance poskytují nejlepší oporu a odpružení pro jakoukoli aktivitu. Vložky jsou tvarovány přímo v prodejně na tvarovací stanici FootBalance dle individuální analýzy chodidel. Systém FootBalance umožňuje rychlou výrobu plně přizpůsobené vložky v obchodě za méně než 10 minut.

Přizpůsobitelné vložky QuickFit
Okamžitý komfort pro každou obuv

Vložky FootBalance QuickFit jsou předtvarovány a prodávány zákazníkům, kteří je dokáží jednoduše přizpůsobit svým chodidlům. Technologie samotvarování umožňuje zákazníkům uzpůsobit si tyto inovativní vložky jednou ze dvou metod: prostým nošením nebo tvarováním po jejich zahřátí v troubě. Vložky QuickFit jsou perfektní pro volnočasové aktivity a jednoduchá cvičení.