Společenská odpovědnost / CSR

V oblasti společenské odpovědnosti firem (Corporate Social Responsibility) podporujeme aktivity neziskové organizace Můj nový život, která se věnuje onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám. Jejím cílem je především pomoci návratu dětských pacientů po protinádorové léčbě zpět do normálního života, které často naráží na předsudky naší společnosti.

Kampaň FIGHT CANCER značky ZONEFLOORBALL

V rámci kampaně jsou každoročně prodávány produkty z limitované kolekce FIGHT CANCER skládající se z florbalových holí ZONEFLOORBALL a vybraných doplňků. Kolekce je exkluzivně prodávána v prodejně Florbalexpert, v internetovém obchodě florbalexpert.cz a od sezóny 2018/2019 také u dalších dvou významných prodejců eflorbal.cz a florbal.com. Část výtěžku z prodeje těchto produktů je určena na podporu boje proti rakovině a aktivit neziskovké organizace Můj nový život (www.mujnovyzivot.cz).

Spolupráce s turnaji Top Class Sport Events

Do spolupráce s projektem Můj nový život jsme zapojili i organizátora největších českých florbalových turnajů Zone Prague Games a Unihoc Czech Open, který podporuje aktivity MNŽ formou finančního příspěvku z prodeje turnajových triček.