NATHAN SPORTS

Běhej bezpečně dnem i nocí.

Nathan je americká značka šitá na míru všem běžcům, ultramaratoncům, triatlonistům, vyznavačům pěší turistiky a všem ostatním sportovcům, pro které je hřištěm příroda. Vedoucí postavení na trhu má se svými výrobky Running Essentials™, které jsou zaměřené na výkonnost a zajištění těch nejlepších podmínek pro běhání.

Hlavní nabídku značky Nathan tvoří hydratační vesty, opasky, běžecké lahve do ruky, sportovní lahve, běžecké doplňky – držáky na telefon, „ledvinky“ na osobní věci, reflexní vesty a ostatní reflexní doplňky.

Všechny produkty jsou tu pro to, abyste mohli běhat co nejdéle a bez omezení. Výrobky Nathan Sports používají stovky tisíc sportovců z celého světa a najdete je ve více než 45 zemích světa. A další přibývají. Se značkou Nathan jsou spojena hesla #runstronger, #runlonger, #werunonwater nebo #fireupyourrun.

Hydratace
Hydratovat. Vypotit. Zregenerovat.

Vytvoření plánu hydratace má klíčový význam pro úspěšný trénink nebo závod. Lidské tělo je tvořeno z 60-65 % z vody a dokonce i ztráta pouhých 2 % tělesné hmotnosti v důsledku dehydratace může zásadně ovlivnit jeho výkon. Tělo potřebuje přijímat tekutin před, během i po doběhnutí – aby podalo maximální výkon a správně regenerovalo.

Pro každou část tréninku, nebo závodu, vytvořil Nathan specifické produkty, které zajistí správnou hydrataci a umožní podání maximálního výkonu.

Běžecké doplňky
Vybav se a vyraž.

Produkty Nathan tvoříme s ohledem na formu a funkci. Zabýváme se každým detailem, protože víme, že právě na nich záleží a i malé nedostatky se vždy projeví. Pokud jde o účelný design, materiály odvádějící vlhkost, chytře řešená úložiště na mobilní zařízení a drobnosti, přizpůsobitelné styly nebo atraktivní barevné kombinace – u Nathanu je najdete.

Doplňky Nathan jsou navrženy tak, aby přestály blátivé terénní běhy, triatlony, náročné silniční běhy nebo ultramaratony.

Vizibilita
Běhej a buď viděn.

Každý běžec by měl být v bezpečí, ať už na silnici, nebo v terénu. Na silnici se běžci často dostávají do kontaktu s auty a jsou vystaveni zvýšenému riziku zranění. 70 % nehod se stane během západu a východu slunce, nebo v noci. Všichni běžci bez rozdílu musí také za každých okolností dobře vidět, kam běží.

Pro tyto situace byla vytvořena nejnovější kolekce NATHAN RUN LONGER, která pomáhá vidět, být viděn a komunikovat s okolím.

Logo Nathan