McDAVID

Značka McDavid vyvíjí sportovní ortézy, sportovní chrániče, oblečení pro aktivní lidi a sportovce. Je neúprosná ve svém úsilí o prevenci úrazů a zvyšování fyzických výkonů. Příběh značky McDavid začal v roce 1969, kdy Dr. Robert F. McDavid vytvořil první široce používanou ochrannou ortézu na koleno pro fotbalisty.

Společnost McDavid byla oficiálně založena o něco později, v roce 1980. Dnes patří McDavid k nejvíce doporučovaným produktům mezi profesionálními sportovci, odborníky ze sportovní medicíny a atletickými trenéry.

Výzkum, vývoj a inovace se dotýkají širokého spektra produktů, od sportovních ortéz až po kompresní ponožky a trenýrky s patentovanou technologií. Produkty McDavid jsou určeny široké sportovní veřejnosti i profesionálním sportovcům, kteří mají specifické požadavky.

McDavid sídlí v americkém Chicagu a jeho dceřiné společnosti působí v Evropě a v Japonsku. Cílem značky je vyrábět a neustále zdokonalovat špičkové produkty, kterým sportovci důvěřují a které jim pomáhají dosáhnout těch nejlepších výsledků.