Spolupráce

10/09/2020 Česká florbalová reprezentace pokračuje ve spolupráci se značkou Unihoc

Česká florbalová reprezentace navazuje na dosavadní spolupráci a nadále bude spojena s nejtradičnější florbalovou značkou Unihoc, která je předním světovým výrobcem florbalového vybavení a lídrem v oblasti inovací a technologií. Touto volbou florbalového partnera se česká reprezentace řadí po bok Švédska, Finska i Mezinárodní florbalové federace (IFF).

„Jsme nadšeni a vážíme si možnosti spolupráce na nejvyšší možné úrovni v rámci českého florbalu. Těšíme se na další čtyřleté spojení s českou florbalovou reprezentací a věříme, že českému florbalu pomůžeme zažít i medailové úspěchy. Od samého počátku je strategií značky Unihoc rozvíjet florbal na mezinárodní úrovni. Účast reprezentace na významných mezinárodních akcích, které v nejbližší době florbal čekají, je tou nejlepší příležitostí pro spojení se značkou, jež klade maximální důraz na nejvyšší kvalitu produktů a zároveň se současně aktivně podílí na zvyšování prestiže florbalu ve světě,“ přibližuje důvody spolupráce Petr Harapát, výkonný ředitel společnosti Spinflo.

„S našimi partnery se snažíme budovat vztahy dlouhodobě. Jsme rádi, že se nám podařilo i v této situaci prodloužit spolupráci se společností Unihoc směrem k reprezentaci o další čtyřleté období,“ řekl ke spolupráci Filip Šuman, prezident Českého florbalu.

Unihoc v České republice od roku 2002 zastupuje společnost Spinflo, oficiální distributor prémiových sportovních značek, mezi které dále patří Zonefloorball, McDavid, Shock Doctor, Nathan a FootBalance.