SHOCK DOCTOR

Ochrana bez kompromisů. Výkon beze strachu.

Volba číslo 1 pro všechny sportovce, kteří vyžadují maximální výkonnost a ochranu před zraněním. Shock Doctor je americkou značkou založenou v roce 2003, která patří mezi přední výrobce ochranného sportovního vybavení a která se od počátku zaměřuje na inovace a nové technologie.

Produkty Shock Doctor jsou vhodné jak pro rekreační, tak i pro profesionální sportovce. Neustále se také rozšiřuje počet sportů, ve kterých jsou využívány. Hlavní doménou značky Shock Doctor jsou chrániče na zuby, ve kterých je absolutní světovou špičkou. V současné době se portfolio produktů rozšiřuje o ochranné kompresní prvky a výkonnostní sportovní terapii, díky nimž vytváří pro sportovce ve svém segmentu komplexní nabídku.

Chrániče zubů
Víc, než jen chránič.

Shock Doctor je světovou jedničkou v oblasti technologií, které dalece přesahují pouhou ochranu zubů. Komplexní portfolio chráničů úst pokrývá kompletní spektrum sportů. Filozofií značky Shock Doctor je být vždy o krok napřed a být pro sportovce něčím víc, než jen chráničem. Prvkem, který dodává energii a schopnost podávat sebevědomé výkony.

Suspenzory
Je to osobní.

Shock Doctor chrání to nejcennější, co máte. Vyvinuli jsme kompletní řadu vysoce kvalitních suspenzorů a šortek, díky kterým můžete beze strachu myslet jen na hru a vítězství.

Ochranné prvky
První vrstva oblečení je tou, kde excelujeme.

Shock Doctor se specializuje na první ochrannou vrstvu těla. Jedná se o kolekci plnou vysoce funkčních produktů, které současně chrání, zvyšují výkonnost a zapříčiňují třetí neměřitelný rozměr – hlasy v tvé hlavě našeptávající „To zvládneš!“.

ICE Recovery Compression

Matka příroda a historie se staly inspirací pro Ice Recovery Compression. Shock Doctor zdokonalil osvědčený lék z doby ledové, zaledování a uvolnění svalů následným zahřátím. Chladivá nebo hřejivá duální terapie ICE Recovery Compression doplněná o mírnou kompresi pomáhá při zraněních, bolestech a podvrtnutích.

Profesionální sportovní terapie (PST)
Toto není gaučová terapie!

V kolekci PST naleznete produkty, které byly vytvořeny pro hráče, kteří musí hrát za každých okolností. Ať už se zotavují ze zranění, jsou po operaci, nebo se potýkají s chronickými problémy. Tyto produkty pomáhají všem, aby se pohybovali bezpečněji, chytřeji a rychleji. Je obecně známým faktem, že pokud se tělo cítí dobře, funguje lépe i hlava.