Oficiální dodavatel sportovních značek Unihoc, Zone, McDavid, FootBalance, Shock Doctor a Nathan Sports pro Českou a Slovenskou republiku.

značky

 

Značka Unihoc byla založena v roce 1972 ve švédském Gothenburgu. Jejím zakladatelem je Carl Äke Alhquist, který stál též u zrodu florbalu a pomáhal jej rozvíjet. Unihoc je největším světovým výrobcem florbalového vybavení, který má své zákazníky ve více než 60 zemích světa. Kvalita, design a vývoj technologií je jejich samozřejmostí.

Cílem je vždy vyrobit ten nejlepší možný produkt. Snahou je též posunout florbal jako sport takový a dostat jej mezi olympijské sporty. V současnosti Unihoc spolupracuje s mezinárodní florbalovou federací IFF a podporuje tak ty nejdůležitější sportovní akce jako je mistrovství světa. Je také florbalovým sponzorem švédské reprezentace. V roce 2014 rozšířili své portfolio o sálové boty.


Slovensko

Výhradním obchodním a servisním partnerem pro Slovenskou republiku je firma Necy s.r.o., provozovatel prodejního kanálu www.eflorbal.sk, který respektuje ceníky a obchodní podmínky stanovené firmou Spinflo. V případě zájmu o obchodní spolupráci na Slovensku zasílejte své dotazy na info@eflorbal.sk, případně volejte +421 232 784 503.


#UNIHOCCZECHREPUBLIC
SPINFLO s.r.o, Františka Křížka 1, Praha 7, 170 00, info@spinflo.cz
top